Drap

Kdybyste bydleli v paneláku, jak by měl podle vás vypadat ?

ideální panelák

Nejlepší odpověď
dudu

Přesně tak jak právě vypadá – nachází se uprostřed zeleně na revitalizovaném sídlišti kde se nevyskytují nepřizpůsobiví, barák je zateplen, má nová okna, stoupačky a radiátory. Vše funguje. Dvoupokojový byt s lodžiemi nacházející se ve zvýšeném přízemí jsme právě kompletně rekonstruovali. Z původního zůstaly jen zdi a parkety. Nyní je vše čisté a voňavé. Nahradili jsme jádro a bydlo dovybavili o myčku a klimatizaci.

Další odpovědi
gecco

Jako hrad – vysoké betonové stěny zvenčí; uvnitř pak spousta malých komůrek samostatně obydlených.
😉