FlAsh_7

Kdybych zrušil aktualizaci ovladačů (viz popisek), mohlo by to mít nebezpečné následky?

http://www.1u­.cz/2018/06/22/za­kazani-automaticke-aktualizace-ovladacu-windows-10/

Odpovědi
Edison

Tak, jak mohou být chyby v nových SW i FW, mohou být podobné chyby ve starých SW a FW. Ty však mohou být latentní, které se projeví jen za určitých, méně pravděpodobných okolností. Problém je, že to nelze předem určit a dle Murphyho zákona se tak stane v nejméně vhodný okamžik. Některých chyb v ovladačích některých komponent mohou využít např. hackeři. Tak si vyber.

elkon

Není nutné aktualizovat to, co funguje.