Rokio

Kdybych ukázal středověkému lidu vymoženosti dnešní doby, co by si mysleli a jak by reagovali?

Zrak středověku upřený na vymoženosti dnešní doby

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Jak by reagovali? Zcela jasně a přesně jako v té době. Na hranici a upálit. Čaroděj a s tím se nic jiného dělat nedá.

Další odpovědi
Lamalam

Skončil by jsi na hranici.

Agneta

Islám a Křesťanství jsou přece nejmilosrdečnější náboženství míru a pravdy, s nejhezčími pojmy jako „bližní“ a Ježíš a neposkvrněná panna (no tady už to začíná…)

► no co bys ještě chtěl? skončil bys na hranici,

Tak dlouho u nás chodili křesťani pro vodu, až se jim ucho utrhlo…to tak bývá, a dnes je naše zem č. 1 v evropském ateismu:D
co myslíš, že je to u fanatiků Jehovistů jiné? (jen že už nesmí tento tradiční model praktikovat)

mosol

Řekl by, že nechce bydlet v přemalovaném kravíně.

mosoj

Natáhli by tě na skřipec.