Michal Kole

Kdybych šel na vysokou školu nevadilo by, že jsem v invalidním důchodu? Nemusel bych si platit sociálko a zdravotko?

Nejlepší odpověď
anonym

Vysoká škola je příliš inteligentní na předsudky lidí. K přijmutí na ní jistě invalidní důchod nevadí. Sociální a zdravotní platí studenti od 26 let.

Další odpovědi
Drap

Že jsi v důchodu by nevadilo. Sociální a zdravotní by jsi platit musel, protože ti je více jak 26 roků

pizlicka

robert pm,ale to uz prehanis!!!! ty jsi jiste jeden z tech,co na skole spoluzaky sikanoval.aby se ostatni na nej nezamerovali.sha­zujes akorat sám sebe.michale,v po­hode,jej si nevsimej,svym chovanim dokazuje,jak je omezeny.