Kdybych se znovu narodil,tak bych se zmačkal a zahodil?

Tohle je na první pohled jasně infantilní sdělení.
Nicméně – je skutečně stupidní?

Nejlepší odpověď
annas

Vlasta Burian jako Anton Špelec truchlí nad tím, že nebyl po zásluze oceněn.

Kdybych se náhodou znova narodila a měla žít stejný život, určitě bych chtěla nějaký ten rok ze svého života vystřihnout, vzít ho, zmačkat a zahodit.
Ne proto, že jsem třeba nedostala ocenění, ale kvůli různým nepříjemnostem, které mě v životě potkaly. Tedy možná bych byla mladší, (nebo ne), ale určitě zkušenější. Byla bych ale šťastnější?
Ale i v současném životě lze určitě něco zmačkat a zahodit – třeba ošklivé vzpomínky.

Další odpovědi
anonym

DOBRÝ DEN BUBCO.ZMAČKAT BY SE VÁM SEBE SAMA ASI PODAŘILO I KDYBY TO VELICE BOLELO.ALE JAKO ZMAČKANÝ BY JSTE SE ASI TĚŽKO SÁM ZAHODIL PROTOŽE Z FYZICKÉHO HLEDISKA JE TO NEMOŽNÉ.A TAKÉ PROČ BY JSTE TO DĚLAL??? NEBYLLO BY VÁS ŠKODA?,,,ZDRAVÍ VÁS ZAJ-PO

Zdroj: HUMOR

Michal

A proč?Navíc je text jako doprovod k osudu Antona Špelce,který nebyl odměněn.Tu otázku jistě myslíte jako žert,nebo ne?