Tohle je na první pohled jasně infantilní sdělení.
Nicméně – je skutečně stupidní?
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, panenka, annas, anonym, anonym před 5827 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Vlasta Burian jako Anton Špelec truchlí nad tím, že nebyl po zásluze oceněn.
Kdybych se náhodou znova narodila a měla žít stejný život, určitě
bych chtěla nějaký ten rok ze svého života vystřihnout, vzít ho, zmačkat
a zahodit.
Ne proto, že jsem třeba nedostala ocenění, ale kvůli různým
nepříjemnostem, které mě v životě potkaly. Tedy možná bych byla
mladší, (nebo ne), ale určitě zkušenější. Byla bych ale
šťastnější?
Ale i v současném životě lze určitě něco zmačkat a zahodit – třeba
ošklivé vzpomínky.
| 0 Nominace Nahlásit |
DOBRÝ DEN BUBCO.ZMAČKAT BY SE VÁM SEBE SAMA ASI PODAŘILO I KDYBY TO VELICE BOLELO.ALE JAKO ZMAČKANÝ BY JSTE SE ASI TĚŽKO SÁM ZAHODIL PROTOŽE Z FYZICKÉHO HLEDISKA JE TO NEMOŽNÉ.A TAKÉ PROČ BY JSTE TO DĚLAL??? NEBYLLO BY VÁS ŠKODA?,,,ZDRAVÍ VÁS ZAJ-PO
Zdroj: HUMOR
| 0 Nominace Nahlásit |

A proč?Navíc je text jako doprovod k osudu Antona Špelce,který nebyl odměněn.Tu otázku jistě myslíte jako žert,nebo ne?
|
2Kdo udělil odpovědi palec? anonym, anonym
před 5827 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| annas | 5913 | |
| Drap | 4802 | |
| led | 3066 | |
| Kepler | 2837 | |
| marci1 | 2259 | |
| zjentek | 1807 | |
| elkon | 1724 | |
| aliendrone | 1487 | |
| da ny | 1486 | |
| ivzez | 1445 |
| Divadlo |
| Etiketa |
| Kulturní akce |
| Literatura |
| Náboženství |
| Ostatní kultura a společnost |
| Historie |