lukas.zmizik

kdybych se rozhodl, že budu dárcem sperma, jakým způsobem sestřička odebírá vzorek?

Nejlepší odpověď
Hykam

dostaneš kalíšek, porno časopisy a jdeš do kabinky. Vzorek odebereš sám a potom předáš sestřičce. Pokud sis myslel, že odběr bude dělat nějaká sličná sestřička, tak jsi na omylu 🙂

Další odpovědi
uccello

A já ještě dodám, že někdy má směnu i zdravotní bratr 🙂

Pepa25

Jak píše Hykam, akorát dodávám, že časopisy jsou obvykle už v kabince, takže sestřička ti jen podává kelímek 🙂

zjentek

tak třeba elektrostimulací rektální sondou :o

petra15

Jde-li o umelé oplodnení , tak to musí jít rychle a praktikují se 3 metody…jedna – „trychtýrová“ jde takto : zena lezí, má roztazené nohy a drzí si nad vagínou ten trychtýr a muz masturbuje a pak nasemení do trychtýre…Videla jsem to v (zahr.)TV a on ríkal, ze si to verejnost predstavuje „moc s emocemi“ a s „kinem predstav“, – je na to zvyklý a má za to pekné peníze…:-)
Doplňuji:
A neboj, sestricka bude jen dohlízet, jestli to delás dobre…:-)

mosoj

Vycucneš si to a když to nedokážeš máš smůlu a ještě zaplatíš pokutu za klamání úřadů.

klob1

Tak to budeš muset udělat mnoho testů, kterými musíš být také vhodným dárcem, ne každý je vhodný. Myslím, že to je podobné jako darovat krev nebo Kostní dřeň. Musí se splnit dost podmínek, aby vůbec měli zájem.

ten který je

Půjdeš do takové místnosti – spermárium,kde si sám odebereš vzorek.Budeš si ale muset pospíšit,nebot zdravotní sestra začne po chvíli bušit na dveře a křičet ,,chlape dělejte jsou tu další,je tu plná čekárna!'' 🙂

lukas.zmizik

to je zajímavé, kolik zde lidí to tak věrohodně ví :)

petra15

🙂