Rokio

Kdybych se dostal do vězení za neúmyslný trestný čin, mohl bych v rámci výkonu trestu pracovat?

Nikdy bych se nedopustil úmyslného trestného činu, ale klidně by se mohlo stát, že bych nechtěně spáchal nějaký ten přečin – konkrétně neúmyslný trestný čin.

Je velmi pravděpodoboné, že bych dostal v káznici povolení pracovat?

Nejlepší odpověď
aliendrone

NEMOHL! Každý normální ředitel nápravného zařízení by v tvém případě při cestě na pracoviště tě „ztratil cestou“ nebo tak něco! ;) :D :D

Další odpovědi
Edison

O tom by asi rozhodoval ředitel věznice. Podle profese a možností.

Drap

V každé vězení se to posuzuje jinak. Ve všech věznicích ani neni dostatek pracovních příležitostí.

Edison

Aliendrone, nebo by se ztratil onen ředitel… A to ihned po nástupu Rokia do výkonu trestu. 😁

aliendrone

Anebo si místo bloudění zahrál ruskou ruletu s nabitými všemi komorami… ;) :D :D

Tyo, on se nezdá, ale teď vidím, jak je Rokio NEBEZPEČNEJ!! :D ;)

Edison

Stačí klasicky jedna… Samonabíjecí pistole to jistí… 😁