manon

Kdybych se chtěla zeptat na výhody a nevýhody žití v manželském svazku, smazali by mi takovou otázku jako chatovací?

Bylo by to opravněné? Nebylo? Proč?
Doplňuji:
MIchalova byla smazána.

Nejlepší odpověď
anonym

Já rozhodně ne,spíše bych se chtěl dozvědět,jak to chodí jinde!

Další odpovědi
bolak

Nesmazali. Tobě ne, hele :)

tom004

Vlastně jsi se už zeptala. Podle mne, můžeš objektivní odpověď získat, když to zkusíš. Pro mne osobně je manželství, na rozdíl od jiných možností, ta nejpřijatelněj­ší forma.

Michal Kole

Mě otázky mažete furt !

Co je pro jednoho kravina, to je pro druhého životně důležitá informace.

Drap

Tady těžko říct, Normální otázka či odpověď je smazána a blbosti často zůstávají. Neměří se všem stejně.

hanulka11

nevím proč by ti ji měl někdo mazat – ptáš se přeci- tak ti lidi odpovědí

Doplňuji:
jo tak to jsem o něco přišla – nebyla jsem tu

bolak

vidíš, já ti říkal že vydrží…

a přátelé, mám pro vás další smutnou zprávu, ona otázka týkající se stříhání vladka byla nenávratně smazána a sedmileté výročí, které jsme dnes slavili, bylo tímto zhanobeno

zajímavé že třeba otázky týkající se útoku z 11. září jsou zde tolerovány, ale jiné, co do katastrofálnosti jistě srovnatelné, jsou prachsprostě likvidovány již v zárodku

hyeny!!!!

nojo, no, otázka je nadobro pryč, s tím už nic nenaděláme, tak alespoň uctěme její památku minou ticha… (prosím o klid)

manon

vidím, mlčím, minutu ticha držím…

manon

bolak: Se ještě, hele, uvidí :)

manon

Zdá se mi to divné, že mu ji smazali – doufám, že ji vrátí.

bolak

http://www.you­tube.com/watch?fe­ature=player_de­tailpage&v=YU­A5rrKjdmI#t=69s

manon

:)…vy dospělí jste všichni stejní…

tom004

Ale nejsme. Neboj, i Ty se změníš až přejdeš na „druhou“ stranu. 🙂

manon

:) Děsíš mne. Kde je „druhá“ strana? Nemluvíš o řece Styx, že ne? :)