Diplivypli16

Kdybych se chtěla stát herečkou…

Kdybych se chtěla stát herečkou..myslíte že bych měla jít na střední školu hereckou po základní škole hned? nebo po gymnáziu na vysokou?
Doplňuji:
Protože jsem zrovna ted na 8 letem gymnaziu a prihlasky na vsechny stredni skoly se uz tak pozde nedavaji…

Nejlepší odpověď
Drap

Obě varianty jsou možné.Záleží na tobě, jak se rozhodneš.

Další odpovědi
Evasky

Mohla bys studovat hereckou konzervatoř a potom vysokou školu hereckou (Damu…)
Ale i z gymplu si myslím, že bys mohla jít na hereckou VŠ.

led

Dobré je pred nástupom na školu nabrať určité skúsenosti (nie návyky) v niektorom ochotníckom súbore. Výhoda okrem skúseností je možnosť spoznať ľudí, ktorí chcú hrať pre samotné hranie, nie ako spôsob obživy.