Michal Kole

Kdybych měl 2 inženýrské vysokoškolské tituly ze strojní a elektrotechnické vysoké školy, jaký důvod by si zaměstnavatel

mohl vymyslet, aby mě nezaměstnal na pozici Konstruktér/techno­log, kontrola kvality výroby, CNC programování strojů ?

Nejlepší odpověď
anonym

Jdi studovat a pak se ozvi!

Další odpovědi
hanulka11

tvoje kdyby už jsou únavné – ..... kdybys měl dva inženýrské tituly ,tak by ses tu tak přible neptal

Beer4Real

Kdyby si byl chytrý tak by si ty dva tituly už měl a tu práci taky

Conchus

Třeba proto, že se jim nehodíš z jiných důvodů. Titul z tebe ještě žádnou hvězdu neudělá. A jakou míváš po ránu chuť do práce?

Drap

Netuším kdo smazal moji korektní a věcnou odpověď na tuto otáku, ale měl by se stydět. Že by za tím bylo bratrstvo vyvolených, nebo nám vyrostl nový mazal ?