Radomír.cz

Kdybych jel na dovolenou k moři, a chtěl bych si vzít domů písek z pláže, šlo by to?

Dovolená

Odpovědi
fcoop

Z celé pláže,nebo do pytlíčku?
V prvním případě bys měl asi dost problémů.

anonym

Akvaristi to tak někdy dělaj, nic na tom špatnýho nevidím, … nebo jen tak na památku, ale jak píšou, hlavně ne plnou Tatru 🙂

Funna

celý nakladač? …

MamarCOOL

Ehh… šibi šibi co to zase je!?

Emefej

Při každém návratu z dovolené si vždy nějaký písek nechtěně přivezeme domů.

ptáč

Podobná otázka http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdybych-si-zasel-na-exkurzi-do-nejakeho-dolu-na-cerne-uhli-v-ostrave-mohl-bych-si-vzit-kousek-uhli
kolik jich ještě bude?

Nuk nuk

Písek, pokud tedy nehodláš opravdu odvézt celou pláž, převážet lze. Omezení platí na živá zvířata a v některých případech i na rostliny (včetně semen). Na píesk a kamení se to nevztahuje.