kepepepe

Kdybych chtěl řídit kamion na jakej obor mám jít?

Doplňuji:
mohl bych jít na dopravní prostředky a pak řídit kamion v nějaké firmě??

Odpovědi
honza19hk

na žádnej,stačí mít řidičák C+E a profesní průkaz a můžeš jít řídit. taky s ním jezdím a nemám na něj žádnou školu.na řízení auta a jedno jakého vzdělání nepotřebuješ.Stačí řidičák.

Tomaash.cz

Dnes na oboru nezáleží. může být třeba „grafik“, stačí ŘP skupiny C, popř. E a jedeš!!! Otázka co od toho čekáš. Realita platu : 14,OOO oficiálně; 24,000 čistého. (v průměru
)