Michal Kole

Kdybych chtěl dělat au-pair, jak si lze vybrat plavecky zdatnou rodinu a s vlastním rodinným bazénem ?

Nejlepší odpověď
Drap

Buď přímo přes agenturu, nebo vlastním inzerátem. Netuším, proč je plavecká otázka v rubrice :Jazyky ?
Doplňuji:
Většina solidních agenrur skutečně provádí test plavání. Musí se uplavat celý bazén , a potom ještě jednou pod vodou , bez zacpaného nosu a s otevřeným alespoň jedním okem.

Další odpovědi
briketka10

Drape nevíš ? no při au-pair musí každý umět, jak dobře plavat to se musíš Michale naučit, abys prošel konkurzem ! co když se Ti začne dítě na hlídání topit co pak ?
a navíc musíš zvládat jazyk podle toho kam máš namířeno :)

Damiana

V tomto případě bych se spíš obávala, aby si ta rodina vybrala tebe. Když nic jiného, tak neuplaveš padesátku pod vodou s otevřenýma očima – a to je zásadní chyba!

arygnoc

zbaliť plavčíka rodiny.

Ar

Příští týden napouštím bazén. Prosím tě přijeď ať tě můžu utopit. Jednou už ty debilní otázky musí skončit.

Adminové pokud to někdy pročítáte moc se přimlouvám zvažte, jestli opravdu není vhodné takovýchto individuí se zbavit a dát jím trvalý BAN,aby mohla poradna fungovat proto, proco byla určena.

venkovan

dej si inzerát na Grónsko. tak se přidej k rodině tuleňů. Navíc – večer se mužeš s rodinou tulit.