Michal Kole

Kdybych byl politik ministr poslanec senátor státní městský krajský úředník, jak by se mě snažily firmy korumpovat ?

Kolik by mě nabízeli peněz nebo by mi nabízeli víc naturálie, které se lépe skryjí než hotovost ?

jaké naturálie by mi třeba dávali, když na zlato, šperky, zájezdy si nepotrpím

Nejlepší odpověď
marci1

Určitě penězmi, na to slyší nejvíce lidí a potom by si zjistili, na co si nejvíce potrpíte, tak by to byl třeba velký plavecký bazén s hezkými plavkyněmi, které by byly krásně urostlé a měly super sexy plavky !!! 🙂

Další odpovědi
Drap

Určitě by ti nabídli pernamentku do bazenu. Pokud by jsi jim šel na ruku, tak bys mohl být i ředitelem bazénu.

honzikd

Každý člověk má svoji cenu. Jsem si jist, že jmenovat Vás okresním dozorčím synchronizovaného plavání a komisařem stylu plavání 50 m pod vodou žen, by mi zajistilo Vaši přízeň.