jirka F

Kdyby přijel za vámi na návštěvu některý ze zdejších uživatelů, vyrazili byste ho, nebo byste s ním prohodili pár slov?

Asi hypotetická otázka ale bylo by to zajímavé kdyby za mnou přijel třeba Kepler nebo ivzez…a další.

Kdyby,za vámi některý ze zdejších uživatelů přijel na navštěvu,vyrazili byste ho nebo byste s ním prohodili pár slov?

Nejlepší odpověď
Kepler

Záleží na tom, kdo by to byl. Některé bych pozval s radostí dál, jiným bych dal pajcku na pivo, ať jde o dům dál. Ale těch prvních je víc.

Další odpovědi
zjentek

Prohodil bych s ním pár piv.

Rokio

Rovnou bych ho pozval dovnitř, pokud by mamka dovolila. Jinak bych s ním zašel do cukrárny, nebo do hospody na jídlo.

nyjono

To přece záleží na tom, kdo by to byl 😁 😁 .-D

led

Ten, kdo v dobrém přichází, dveře má otevřené.
Kdo ale ve špatném přichází, ať na cestu ani nemyslí.
PS.
Cesty časovým prostorem zůstávají stále ještě cestami snů pod ochranou Královny říše Fantazie.

Kelt

Asi bych pozval každého. Takové povídání s novým zajímavým člověkem může dát oběma mnohem více, než nákladné dary, společný oběd a další.

Edison

Asi se stavim u Keplera… Hned třeba desetkrát. 😁

Kepler

No teda…ty ochlasto. Ta první pajcka by stejně byla zároveň i poslední. Pak bych nahlásil stalking městské policii, kterou mám hned u baráku.

zjentek

TYWOE… ty už bys bonzoval a eště ti nikdo neublížil. Pán cítí křivdu? (;(;(;