orestez

Kdyby vás řidič ohrozil myškou, stačili byste si číst jeho RZP nebo ho vyfotit? Jaké je řešení?

Mohl jsem tak jeho malý pick up převrátit. Můžete tam vidět nabílo natřená svodidla když tudy pojedete. Ani nezastavil, jel dál. Dole neházel blinkry, teprve až nahoře mě myškoval tak ano, proto brzdy a uhnout.

Nejlepší odpověď
Edison

Já mám palubní kameru s časem, datumem i polohou… 🙂 A hojně ji využívám. 😉

Další odpovědi
dubraro

Kamera za čelním sklem. A raději i za zadním.

orestez

Edys, nečtverečkuje video?

Edison

To jde o následné použití. Já to pořád používám výhradně k soukromým účelům a na to ji mám zaregistrovanou na ÚOOÚ. 😉 Netřeba nic čtverečkovat.