Avatar uživatele
lukas.zmizik

Kdyby vám při silniční kontrole policista uděloval pokutu ale zjistil, že mu nepíše propiska, půjčili byste mu svoji?

za předpokladu, že sami nějakou máte…
tato otázka nešla vyhledat na googlu…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? annas, ivzez, fcoop, briketka10, MK44, anonym, zjentek, petra15 před 3754 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ano, s inkoustem, který po několika minutách zmizne.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Dochy

Podle situace. Pokud bych měl pocit, že jen buzeruje, asi bych vůbec netušil, že nějakou propisku mám 😉 . Pokud bych věděl, že jsem opravdu udělal botu a policajt by nebyl extrémně protivnej, neměl bych s tím problém. Klidně bych mu ji nabídl.

Policajti jsou v této společnosti bráni často dost negativně a myslím, že je to zbytečné a hloupé

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
fcoop

Kdyby mě chtěl někdo odstřelit a zjistil by,že mu bouchačka nefunguje,asi bych mu ochotně nepůjčil svou.....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano…
Pokud ´páchám´ přestupek, počítám s postihem a nevyhýbám se mu – jde o předem kalkulované riziko…
😉
Navíc – mám zkušenost, že čím ochotněji v takovém případě s policajty ´spolupracuju´, tím je postih nižší (stačí domluva)…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

Já si myslím, že kdyby se to nevyřešilo na místě tak tím hůř pro tebe 🙂 šlo by to do správního řízení a potom by jsi mohl mít ještě větší pokutu ve výsledku. Otázka jak by se zachoval, kdyby zjistil, že mu dopsala a další nemá. což je taky dost nepravděpodobné. Prostě by to nechal bejt, nebo by to nechal na úřadu.

Jinak osobně si myslím, že když se slušně chová člověk, je milej atd… tak má dost velkou šanci, že dostane jen symbolickou pokutu. Policajt vás vždycky na něco udělá, když bude chtít.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek