bolak

Kdyby vám nějakej šprýmař hodil ve spánku do postele krysu, pavouka a hada…

…které z těchto zviřátek by vás po probuzení vyděsilo nejvíc?

Nejlepší odpověď
anonym

Podle me by to nebyl sprymar, ale hlupak. ( Mozna by to nekoho pobavilo , ale me ne ). A jsem si temer jista , ze me se to nestane.
Mam rada zvirata , ale lekla bych se i kocky. Kdyz bych na ni nebyla pripravena.
A uplne nejvic bych se asi lekla , kdyby me tam " hodil " nekdo nejakeho chlapa !

  • iv-

Další odpovědi
Drap

Pokud bych je našel v posteli, tak bych je si z ní vyndal. Ale vyděsilo ? Proč?

dudu

Od pubertálních myšlenek pocházejí i podobné nápady. V našich zeměpisných šířkách není většina živočichů nijak nebezpečná. Buď bych podobný počin přijal jako žertík, který dotyčnému obratem oplatím nebo, pokud jsem byl ohrožen na životě, dám pachateli pár facek.
Přes léto spávám na chalupě v kuchyni s dveřmi rozvalnými na náš dvůr a zatím mě nikdo z hovádech božích neublížil ani neznásilnil. Možná to bude tím, že jsem přescent a chrápu jako za dolary.