jirka F

Kdyby vám nějaká mobilní služba nabízela tablet, vzali byste jej, nebo byste odmítli?

Já bych to teda nevzal ani náhodou žadný tablet nebo co je to nechci já když jdu na vlak a mám ještě 20 minut čas tak normálně posedím dám si kafíčko a počkám ale někerý i když je to třeba jenom pět minut tak už to vytahujou a něco tam ťukaj no říkám strašný někdy kdo tyhle mobily vymyslel !

Nejlepší odpověď
anonym

V žádným případě ne!

Další odpovědi
Quimby

Klidně. Proč máš takovou averzi k tabletům? Náhodou se na nich dá dobře číst nebo si prohlížet cokoliv na internetu…
Akorát teda ty společnosti za to většinou něco chtěj, zadarmo to nikdy není.

cochee

Nevzal, ale ne z tvých důvodů, vycházejících z pocitové averze. Můj důvod je ten, že tablet mám a neměnil bych, abych to řekl obrazně, své BMW za nabízenou Fabii (protože Ferrari mi určitě nenabídnou).