Avatar uživatele
lukas.zmizik

kdyby vám laboratoř zničila film s fotkama, chtěli byste po nich, ať vám zaplatí dovolenou na stejném místě?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, Damiana, anonym před 4266 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Tak určitě by je nezničila naschvál a lidem se má odpouštět. Samozřejmě, že bych po nich nic nechtěla.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Naštěstí už se to nestane, mám fotky v pc takže .......
ale loni po dovče jsem si vybrala cca 300 fotek a nahrála na disk a nesla udělat fotky … budou do týdne …nebyly -nebyly ani do 14 dnů, pak mi řekla ,že se to ztratilo … ale že to pourguje, aby to hledali a bude pro mne žádat slevu… našly se skoro po měsíci a nebudeš věřit udělali je všechny 2× a dostala jsem je zadarmo tak jsem ušetřila a na stejné místo poletím příští rok, protože tam bylo mooooooc pěkně

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Reuef

to ze by laborator znicila film se nejspis nestane…spis ti ho po ceste nekde ztrati – takze doporucuju nechavat si vyvolat fotky radsi v klasickych fotolabech a vynechat ty v supermarketech – je tam vetsi riziko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Chtít můžeš ,ale pravda je taková,že ti zaplatí za spotřebovaný materiál,v tvém případě kinofilm či svitek!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

někdo ještě používá na dovolené foťák s filmem?? o_O jako umělecký fotograf to jooo, ale na dovolený? :D
zaplatí vám film, to je všechno…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

300 fotek z dovolený ? To je ten typ táta před kamenem , za kamenem, na kameni a jenom ne ho dostat pod kamen !!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

ne, neboť je to hloupost. Jsou to jen fotky…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek