lukas.zmizik

kdyby vám laboratoř zničila film s fotkama, chtěli byste po nich, ať vám zaplatí dovolenou na stejném místě?

Nejlepší odpověď
anonym

Tak určitě by je nezničila naschvál a lidem se má odpouštět. Samozřejmě, že bych po nich nic nechtěla.

Další odpovědi
hanulka11

Naštěstí už se to nestane, mám fotky v pc takže .......
ale loni po dovče jsem si vybrala cca 300 fotek a nahrála na disk a nesla udělat fotky … budou do týdne …nebyly -nebyly ani do 14 dnů, pak mi řekla ,že se to ztratilo … ale že to pourguje, aby to hledali a bude pro mne žádat slevu… našly se skoro po měsíci a nebudeš věřit udělali je všechny 2× a dostala jsem je zadarmo tak jsem ušetřila a na stejné místo poletím příští rok, protože tam bylo mooooooc pěkně

Reuef

to ze by laborator znicila film se nejspis nestane…spis ti ho po ceste nekde ztrati – takze doporucuju nechavat si vyvolat fotky radsi v klasickych fotolabech a vynechat ty v supermarketech – je tam vetsi riziko

anonym

Chtít můžeš ,ale pravda je taková,že ti zaplatí za spotřebovaný materiál,v tvém případě kinofilm či svitek!

Ella

někdo ještě používá na dovolené foťák s filmem?? o_O jako umělecký fotograf to jooo, ale na dovolený? :D
zaplatí vám film, to je všechno…

mosoj

300 fotek z dovolený ? To je ten typ táta před kamenem , za kamenem, na kameni a jenom ne ho dostat pod kamen !!

huxa

ne, neboť je to hloupost. Jsou to jen fotky…