sesednizkola

Kdyby vám bylo 24 jako mně, kam byste v Praze v tento slunný a krásný den vzali na rande svoji novou přítelkyni?

Máme sraz na Václavaku. Na Vyšehradě, Vítkově, Letné a u mě doma už jsme byli.

Nejlepší odpověď
Hlada

Hledat kešky. V Praze jsou velice zajímavé kanálovky.

Další odpovědi
Arne1

Kampa?

Kelt

Pražák chce slyšet názor na pěkná místa v Praze od obyvatel jiných měst. To nemáš fantazii? Na bazén, do divadla, do galerie, dále jsou stovky památných míst v Praze. Rozhodni se podle jejích zájmů – sport, kultura a pod.

paul1

Záleží na tom, jak je přítelkyně založená – dá se jít např. na Matějskou pouť, do ZOO, Musea atd.

Dochy

Petřín, Šárka,…

led

Se džbánem ke Džbánu. Co ve džbánu a co ve Džbánu, pak je jenom na vás dvou.

ten který je

Udělejte si výlet na kole.Jen sesedni z kola ve Vyšehradském tunelu.;-)