Kdyby to byla stará LP deska, beru, ale je možné, aby se na CD opakovala písnička stále dokola?

Doplňuji:
Koupil jsem za babku 5 CD z let 60, 70– tých. Všechny spouštím v autorádiu bez nějakých nastavení. Jediná písnička od Karla Gotta se jako 18 v pořadí opakuje.
Více v možné diskuzi.

Odpovědi
anonym

Proč né,když ji tam někdo vypálí třeba 20krát,tak tam prostě bude.
Doplňuji:
Možná někde dělali soudruzi chybu.Možná bude někde chyba na cd,tos nenapsal,že máš tolik cédéček,ty se ale máš,Karel je dobrej,ale já bych si ho nekoupil.
Zkus dát cd do pc ,tam to zkontroluj,jestli není někde chyba v autorádiu.

jáára

stačí dát opakovat skladbu. bude hrát pořád dokola

anonym

Ano,lze si to nastavit.

dědapetr

Nahraná smyčka a tak to hraje pořád dokola.

cochee

Nastavit se to na přehrávači dá, ale to asi nebude tvůj případ. Možná, že vznikla nějaká chybka při přípravě masteru. Pokud by mi to vadilo (a mi by to asi vadilo), tak bych si z toho CD vyextrahoval všechny stopy (songy) a nechal nějaký vypalovací program, ať mi to seřadí, „ošéfuje“ a vypálí z čistého stolu, tedy ne kopírováním.

lexx

Vyzkoušej jinej přehrávač, ten v autorádiu může bejt nějak přednasavenej nebo tak…