Kdyby souperil Supermann se Spiedermanem , kdo by vyhral. ? -iv-

Nejlepší odpověď
arygnoc

já.
oba bych vypnul.

;)

Další odpovědi
anonym

Než by Spiederman,vy­lezl,Superman by odlétl.Vítěz je tedy daný.

Pajus89

Superman, protože je nesmrtelnej…Spi­derman je zranitelnej jako člověk :DD

jendahun

Dobrý voják Švejk,protože když se dva perou třetí se směje.

anonym

mno, vzhledem k tomu, že supermanovi stačí být v okolí kryptonitu a je už dost starý a zapomenutý (akční hrdinové mají moc dle toho, kolik ovládají diváků ;D) tak by vyhrál spiderman, ovšem, pokud by měl superman k dispozici betmobil s betopaskem a betkoptéru, tak by vyhrál superman.
pokud by šli na férovku, tak by nikdo nevyhrál, neboť obá potřebujou nějaké předměty k mlácení, jinak bojovat neumí ;D