Avatar uživatele
Gestas

Kdyby Škoda stále vyráběla Felicie a prodávala je tak za 100 tisíc, byl by o ně zájem?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Kepler před 2250 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

To je fakt otázka nad otázky. Ty nevíš, že se toto vozidlo velmi dobře prodává i za současné ceny? Včera u nás Kaufland nabízel anglickou slaninu po osmi korunách za deset deka a malý český člověk jim málem boural pulty.
Dotaz je docela rovnocenný s otázkou: „Kdyby byly v p..eli ryby, nemusely by být rybníky“?

Upravil/a: dudu

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Já bych ji určitě bral, i když jí trochu schází výkon. O nějaké super vybavení nestojím, ty metráky navíc by mi za to nestály. Pro nenáročné by to bylo super auto.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dochy

Měl jsem z druhé ruky kombíka 50kW benzín. Problém hlavně s rezem. Jinak zlaté auto s poměrně příznovou spotřebou (vycházelo mi kolem 6l benzínu, teď s Partnerem jezdím na 7l nafty ☹ )

Za 100000 nové? Ani bych se nerozmýšlel. Než zrezne vydrží určitě alespoň 10 let.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Nechápu co to tady zase melete. Felicie MĚLA jak posilovač řízení, tak klimu, ABS, airbagy a jiné bejkárny včetě vyhřívaných zrcátek. Samozřejmě ne v základu, ale za příplatek.

Nešlo by je vyrábět s ohledem na ekolimity – Filcka byla S2 pokud si pamatuji. Ale kdyby se vyhodily původní 1300ccm 40/50kW a daly tam litrové trojválce 55kW z Citigo – autu by se ulehčilo, nižší poplatky za ručení… proč ne?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Ne, auto bez posilovače řízení a klimatizace bych nechtěl. Ostatní mít nemusím. podobně na tom bude více spotřebitelů. Navíc nevyhoví platným emisním normám.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dochy

Mosoj: Jo, s klimou máš pravdu, to jsem si neuvědomil. V létě peklo. Ale myslím, že v některých verzích nebo příplatkové výbavě byla.

Posilovač řízení je podle mně zbytečnost. Trochu je znát při parkovacích manévrech, jinak podle mně jen zvyšuje cenu auta. A když jsem přecházel od Felicie k Partneru tak zrovna s posilovačem jsem měl trochu problémy – jiná odezva zpět na ruku, párkrát mi připadlo že mi to s řízením nesmyslně cuká – pak jsem si zvyknul a cukání se nekoná.

před 2250 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Jo s tím peklem: Peklo hlavně na dálnici v koloně. Jinak při jízdě se to většinou dalo jakžtakž vyvětrat – otevřena všechna okna vč. střešního, ventilátor naplno,… 😉

před 2250 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek