Kdyby se vlastník těchto stránek rozhodl…

..... že zpoplatní registrovaným přístup (třeba 50 Kč/měsíc),jak by jste se rozhodli?! Zůstali jste byste?

Nejlepší odpověď
Drap

Zvažoval, ale asi bych nepřistoupil. Toto nebezpečí nehrozí,protože vlastník by přišel o zisk, který by mu padesátikorunový poplatek nemohl nahradit.

Další odpovědi
GM

Nezůstala bych, protože tyto stránky už nejsou co bývaly, občas sem nakouknu, ale úroveň je už úplně jiná než v době, kdy jsem se zaregistrovala.

anonym

Nestraš, ještě by se toho mohli chytit.
Je tu dost lidí odkázaných na důchod, kteří musí počítat a už nezbytný poplatek za internet je zátěž.
Tipuji, že by šmahem přešli ke konkurenci (Poraďte, Ontola apod. nebo odešli úplně).

štamgast

Nezůstal.

kubimi

Sel bych na http://www.cas­teotazky.cz

franku

Nezůstal!

JanVal

Být miliardářem, proč ne? Ale při této finanční situaci bych asi přešel ke konkurenci (nic proti).