Kdyby se účastnilo i vaše dítě – váš názor na přírodovědu v praxi?

http://www.re­flex.cz/clanek/zi­vot-a-styl/38997/za­bijacka-ve-skolce-podivejte-se-na-prirodovedu-v-praxi.html

Nejlepší odpověď
hanulka11

Já s tím souhlasím ,děti z města mnohdy ani nevědí kde se bere mléko , apod…
Vnuk jezdí na venkov k druhým prarodičům a má takové zážitky od malička , co jsem já ani nezažila za celý život. Zná vše co se v zemědělství dělá, jak se co pěstuje, co žere dobytek ,účastní se zabíjaček od mala a nikdy nám nepřišlo ,něco před ním skývat. Když má být k obědu králík -ví,že se musí jít vybrat do králikárny a zabít stáhnout a vykuchat teprve zpracovat na chutné jídlo. Takže s tím plně souhlasím,aby děti se dozvěděly co nejvíc.