Martin42

Kdyby se sousedova kočka utopila v mém bazénu, kdo za to může?

Mohu za to já, že nemam zabezpečený bazén, nebo soused, který si ji má hlidat?

Odpovědi
Drap

Může za to ta kočka. Kočka sama do bazénu nepoleze. A i kočky umí plavat

Arne1

to záleží na kvalitě právníků

elkon

Když se utopíš ty, kdo za to může?

Kryšpín

Když to bude dvounohá kočka z lepšo-rodu, tak budou znalci a experti zkoumat, zda byla dodržena veškerá bezpečnostní pravidla a opatření na př. výstražné tabulky, hloubka, teplota vody, stav oplocení, majetkové poměry vlastníka ap. pokud bude kočka nahulená neb ovíněná, příp. bude se jednat v kritické nouzi, bude to pro vlastníka bazénu polehčující okolnost.