bolak

Kdyby se právě teď objevil v televizi prezident a oznámil nám že jsme ve válce, kdo byste si mysleli že na nás zaútočil?

Nejlepší odpověď
IK

jeho břitký humor

Další odpovědi
zzzzz

Já bych si myslela, že na nás nikdo, ale na něj viróza.

Drap

Kdo by na nás útočil. Vždyť tady už není co získat.

zjentek

Honza Becher s Rudou Jelínků
Doplňuji:
klob1: a co miloš, to je podle tebe pozenšťan? Mimozemšťani ne, ti tu mají miloše.

led

Myš, ktorá revala
http://www.aic­.sk/aic/kino-lumiere/filmy/filmy-2013/mys-ktora-revala.html

Pozrela by som, ktorý rok sa píše.
1938 v rozhlase zaznela správa o útokoch z vesmíru, Anglicko podľahlo panike…
„Válka světů“ rozhlasová dramatizace Orsona Wellese z roku 1938, při jejímž poslechu vypukla panika, protože děj byl považován za skutečnost.

Reuef

Tech par sekund nez by k tomu dosel bych si nemyslel asi zhola nic…a pak uz bych to stejne vedel…

Awe

Jediná pravděpodobná situace je,cikán černý cikán

arygnoc

napdli ma súperi z ríše sci-fi:
prosperita
zdravý rozum
politici pracujúci pre štát a nie pre seba
prepustení sudcovia (niet koho a za čo súdiť) a bachari (niet koho a za čo väzniť)
poctiví úradníci

etc

klob1

My nemůžeme být ve válce, protože všichni tu něco mají a přece pitomce zvané Češi, nebudou mydlit, vždyť už pod všemi jsme a Českého to tu nic snad už není?
Jinak jedině EU,Čína,a nejvíce Amerika. Rusko, ty není možné myslet. No, ale nejvíce mimozemšťané UFO, tak ty jediní nic tu nemají zatím… A myslím lidé mezi sebou to by nejvíce asi bylo. Nebo pak SSáci,aby dostali vše zpět a lidi zase tu neměli vůbec nic.

Emefej

Blaničtí rytíři.

anonym

nejvetsi pravdepodobnost jsou arabove z afriky

kablik

bolaku, to mohou být jedině marťani…