Kdyby se někdo vsadil o částku 3500 v hospodě a prohrál by a odmítal by zaplatit ony peníze, jaký by měl postih?

Doplňuji:
Prosím nějakou rozumnější odpověď, byla to velká snaha abych vyhrál, ten
kdo nademnou prohrál je silnější, tudíž mu nemůžu dát do tlamy a já ty peníze chci. Takže už se prosím nevyptávejte a poraďte rozumně. Děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

Přinejmenším bys odešel z rozbitou hubou! Tak to v hospodě chodí!

Další odpovědi
badisko

heh to ma bejt vtip…?…asi by si nesedl ke stejnemu stolu …pak by nasledovalo opovrzeni …a dal to nebudu rozebirat ..navadeni je taky trestne …nicmene tam odkud pochazim by mu dali po tlame …ono nejde ani tak o penize spis o to ze se to proste nedela prohraju platim …kua to je jako by prohral v kartach a nechtel zaplatit…

BANAN93

pokud jste se domluvili jako vážnou sázku (jelito,kopyto,pla­tí to) jako se to dělá u nás :D tak bych na tom trval, maximálně bych mohl být tak benevolentní a říct že to nechci pro sebe že to tam spolu se všema propijeme
Doplňuji:
bohužel si to neprosadíš, ale furt bych si ho dobíral