Kazatel

Kdyby se nedej Bůh za pár let ukázalo, že očkování C19 má negativní dopad na zdraví takové masy lidí, co by následovalo?

Nejlepší odpověď
zjentek

No klasika, klasicky = Bůh je potom ochraňuj!

Nezapomínejme, že lidstvo nemusí vyhubit nutně vynález přírody. S klidem ho může vyhubit i jeho vlastní vynález. (;

Další odpovědi
JežíšKristus

Zřejmě nic. Očkování (i na koronaviry) však probíhá již po desetiletí, a za tu dobu by se už škodlivost prokázala.

Ametyst

Nic. Tzv.elity, které se proti nám domlouvaly na summitech a fórech (G20 atd.), si budou mnout ruce. Protože dojde k ochromení ekonomiky, superbohatí budou skupovat majetky za drobné.

Lgee

Běž do pr*ele s očkovanim kdo to má furt číst

led

Nič sa nezmení.
Z prejavu zodpovedného ministra zdravotníctva v budúcnosti
„Nepriaznivé následky si zavinili ľudia sami svojimi pochybnosťami, protestami proti očkovaniu a nedodržiavaniu zásad ochrany pred nákazou. Ako už poznáme z histórie ľudstva, väčšina vždy dopláca na menšinu. stalo sa to aj v tomto prípade, napriek miliardám peňazí, ktoré boli vrazené do testovacích, očkovacích látok, personálnych zdravotníckych kapacít a technickozdra­votných vybavení nemocníc. Napriek mohutnému úsiliu vlád postihnutých krajín a bezpečnostných síl, protivládne zoskupenia na hroboch obetí pandémie búrili proti legálne zvoleným vládam, snažiacich sa zachrániť vyvolených voličov, prepáčte, občanov svojich štátov…“
Zdá sa vám to povedomé?

Drap

Co by se mělo dít? Nedělo by se nic. Odpovědnost za případné následky nikdo nenese, protože doposud nebyl čas a nikdo nemohl udělat studii o dlouhodobých případných následcích.

da ny

Nic.
Nějaký čas by trvalo, než se to spojí do souvislosti a vypluje na povrch. Odškodnění žádné.
Některé jevy pozorují lékaři už dnes. O dokazování, zjišťování musí být nejprve „zájem“. V současné době jsou priority jinde.
Lidé by si opět museli nějak poradit. Možná by se planeta „očistila“ (spíš odlehčila).