zjentek

Kdyby se lidé nebáli, že se třeba ukáže kým jsou, pokládali by pak třeba více otázek?

Odpovědi
elkon

Pokládání otázek není žádná povinnost. To jen zde někteří magoři pokládají jednu nesmyslnou otázku za druhou. Asi zřejmě závodí. Jako třeba právě tahle. A právě proto, že já nejsem magor, otázky nepokládám. Pokud něco potřebuji výjimečně najít, tak umím použít vyhledávač. Což zmínění magoři nedělají, protože na ty jejich kraviny by odpovědi nenalezli. Tebe nevyjímaje.

Rokio

elkon: Zjentek je slušný člověk a ty jsi, elkone, nerudný dědek.

zjentek

Rokio, elkon není jen tak nějaký dědek, je to kouzelný dědeček. Skoro bych řekl polobůh, tady je důkaz>>>„Pokud něco potřebuji výjimečně (!!!) najít, tak umím použít vyhledávač.“ (;

elkon

Vrána k vráně sedá, „rovný“ rovného si hledá.

zjentek

A teď tím nemyslím jenom na př. Elkona tady na webu. Myslím i lidstvo všeobecně.