Kdyby se ČR mohla přesunout, tak jak leží a běží na jakékoliv místo na zemi. Kam byste jí přesunuli? (čiste teoreticky)

Nejlepší odpověď
Agneta

Na Antarktis. To by se dalo celoročně lyžovat :DDD

Další odpovědi
gecco

Souhlasím s Agetou – pravda, z jiných důvodů…
😉
Rozhodně by se tam necpali imigranti, a ´neplatiči´ by ´ihned´ umrzli…
😉

pusinka50

Někam do tichomoří, kde by se dalo žít jen z cestovního ruchu. Pár pěkných hotelů, pár pěkných vil u pláží pro bohaté a bungalovů pro chudé. Neboť za pár let to tu bude v pr..... Mladí nechtějí na řemesla, nechtějí se dřít rukama v práci, každý chce být manager či minimálně asistentka ředitele za pěkné peníze. Předpokládám, že Romové by neměli na přestěhování peníze, takže od nemakačenků finančně vysávajících stát by mohl být taky pokoj. A nemuseli bychom ani přijímat rizikové imigranty. A nemažte mi to, mám právo na svůj názor:-)

kratagott

Kamkoli, a hlavně co nejdál českým politikům

Pepa25

Doprostřed Atlantského oceánu, někam SZ od Kapverd (aby nebylo počasí ovlivněno Saharou), ale jižněji od Azor.

anonym

Češi na antartidě. :D:D A pak, že nemůže být hůř?! Zas na druhou stranu, za těch pár minut lyžování to možná někdo ocení mno. :)

Agneta

:DDD
…no tak na tu „pěknou“ otázku se ani jinak odpovědět nedá – je to totiž „vrcholné“ KDYBY, úplně neskutečné…kdyby ses zeptal, jak přivítat nepozemšťana, tak by to ještě „ušlo“…:DDD