bolak

Kdyby o sobě vaše matka začala tvrdit, že jí unesli mimozemšťani, co byste si o tom mysleli?

Pozor jó, nemluvíme o žádné obecné matce, ale konkrétně o té vaší, čili vaše odpověď se musí odvíjet od charakteru vaší konkrétní matky, vy ji znáte nejlíp.

Nejlepší odpověď
Bedy

Že si z vás dělá jen legraci

Bolaku, běž do háje… už seš jak Michal Kolesa a jeho stupidní otázky.
Doplňuji:
Hele Bolaku, tohle fakt k ničmeu nevede, naopak to snižuje serióznost týhle poradny. Takhle ty lidi tady fakt chodit nebudou, když budou mít nějaký problém.
Mě jde o to pomáhat těm lidem a ne tady řešit pí*oviny… 😉

Další odpovědi
Drap

Věřil bych jí

Určitě bych ji věřil. Důchům se prý má věřit. Moje matka je už spoustu let mrtvá

briketka10

Věřil bych jí

trochu méně, ale pochybovala bych
to víš přeci jen se dívám na ty filmy
a zrovna na ty duchařský moc nevěřím :)
Doplňuji:
Bedy,

to je rubrika zábava a na problémy jsou jiné ;)
určitě to víš :o)

Damiana

Že si chce jen vynutit trochu pozornosti

Přestaň se navážet do mýho táty!
http://www.tu-pc.com/fondos/fon­do/3573.jpg

pusinka50

Že si chce jen vynutit trochu pozornosti

Má matka je již mrtvá a nepřála bych nikomu, aby ji unesl, musel by jí ve všem poslouchat…což by ani žádný ufon nevydržel.

anonym

Věřil bych jí

Doplňuji:
Sice už není , ale dala mi hodně, třeba život. Navíc mne naučila mít svůj názor, číst literaturu a zhodnotit. Doma se probíral 68 rok a při opuštění domova se přecvakl mozek, v souladu s KSČ. Máma byla ohromná bytůstka. štvne mne, že už nemohu sdělit x-věcí. Čím jsem starší, tak mi chybí určití lidé. A tak jsem ve stádiu, že mlčím.

kapka

Věřil bych jí

Kdyby se tu najednou objevila a tohle tvrdila, tak bych jí věřila a měla bych radost, že ji zase vrátili. Byla bych ráda, že ve skutečnosti v mých -nácti neumřela, jen byla na delším výletě.

Rocker

Věřil bych jí

Doplňuji:
Maminka má vždycky pravdu!:-)A zavolal bych Muldera a Scullyovou.

led

Věřil bych jí

Pán kolega QWEWSDSDGH, pozor, niektoré živočíšne druhy na tejto planéte, začínajú vyjadrovať ťažkú nedôveru v našu existenciu, preto opatrne s takýmito otázkami. Chvalabohu naši agenti Mudr.Chocholoušek a duo Mulder & Scaly sú už nablízku.

Wortygen

Věřil bych jí

Doplňuji:
Přece jenom je to moje máti ;* :D

bolak

Bedy: jo, abych reagoval na to doplnění: tak pomáhej a neřeš pí*oviny :)

bolak

Nejhorší je, že když někomu řeknete, že jste viděli lítající talíř, tak si myslí že ste blázni…

a přitom v tesku je maj za 40 korun…

Sůwa

Bedy, ať se ti to líbí, nebo nelíbí, spousta velice chytrých lidí sem právě chodí kvůli bolakovo otázkám. Ne všichni potřebují zrovna odpovědi na své otázky ( ty si snadno najdou jinde ), ale je potřeba se i odreagovat. Právě tím je tento server jedinečný a taky většině ani Michal Kolesa nevadí. Zkus se s tím smířit, tvé odpovědi jsou skvělé a velice potřebné 🙂

bolak

fakt? já tu ještě žádnýho velice chytrýho člověka nepotkal, teda krom Dr. Axla samozřejmě, jenže to je dukla mezi mrakodrapy, místní drahokam… druhýho takovýho už nenajdeš…

bolak

Bedy: to je pro mě lichotka :)

Bedy

Fajn 🙂 Jsem rád, že jsem ti mohl vykouzlit úsměv na tváři, když ti to tak lichotí 🙂

Ne vážně – hele tohle fakt k ničmeu nevede, naopak to snižuje serióznost týhle poradny. Takhle ty lidi tady fakt chodit nebudou, když budou mít nějkaý problém.

bolak

Četl jsi moto poradny? :) „Odpovědi.cz – Odpověď na každou otázku“ a to bez výhrady, čili ať se zeptám na cokoliv, majitel poradny mi garantuje odpověď, tak je to tam napsáno. Já přestřelit nemůžu :)

bolak

A když už zmiňuješ toho kolesu, tak to je patron místní poradny. Jestli mi nevěříš, tak se podívej sám :)))

http://img.pic­tureup.cz/03022013­/95c0548ba5e011288240d56­20b9c25ed38eac8e6­.png

Samotný Google (společnost jejíž hodnota činí 250 miliard dolarů) ho zařadil mezi hlavní témata poradny. Vážně se chceš s nimi přít? :)