Groot123

Kdyby někomu ukradli boty ve škole, jak by se mělo postupovat a popřípadě jak se vrátit domů, když nemá boty?

Stalo se to před měsícem mému spolužákovi, bohužel jsem v tu dobu marodil takže nevím podrobnosti.

Odpovědi
Disraeli

Říct to někomu (učitel, někdo dospělý,..), zavolat někomu (rodičům, sourozenci,..), vzít si náhradní boty (třeba z tělocviku..), popřípadě pokud je obchod blízko a máš peníze, tak tam rychle skočit a koupit si je… ono ani není problém chodit bosý, ALE pro netrénovaného člověka a obzvlášť v zimě to může být velmi namáhavé (i nebezpečné) a obzvlášť taky u dětí (záleží, jak starý žák/student)… Popřípadě by se ve škole mohly najít nějaké staré, třeba pracovní boty. Nejlíp tedy zajít za učitelkou, školníkem, uklízečkou… nebo rovnou zavolat rodičům.
Řešil jsem samozřejmě jen co dělat, když nemá boty a jak se dostat domů, ale ohlásit by se samozřejmě měla i samotná krádež (učiteli, řediteli), už z principu.

Kdysi velmi dávno na základce mi kdosi „ukradl“ boty, tehdy jsme kočnili po obědě a boty si nechávali před jídelnou. Moje boty nikde a jídelně už jenom pár posledních žáků a botů tam pár bylo. Tak jsem počkal až dokud odtamtud neodešel poslední žák a vzal si (poslední) boty, které tam zbyly… druhý den jsem v nich přišel do školy a ukázalo se, že si je prostě jeden spolužák spletl (asi fakt vůl) a odešel s mýma botama (já jsem měl zase ty jeho)… tato situace ovšem počítá s tím, že si boty nekdo zaměnil/spletl a jedny tam tedy budou přebývat… Pokud by je někdo čmajzl, tak má člověk samozřejmě smůlu a musí se nějak zařídit podle toho.

Dochy

Řešit s učiteli. Co se cesty domů týče, pokud není vyloženě příšerná slota, tak se dá v cvičkách nebo bačkorách.

_Bůh_

Člověk chodil po 99 % své historie bez bot. Zbývá tedy jediná otázka: k čemu boty?