nyjono

Kdyby někdo neustále odháněl mouchu, unavila by se? A odlétla jinam, kde bude mít klid?

Doplňuji. Teď tedy nevím, jestli mě to víc nebaví nebo unavuje nebo má tu únavu na svědomí svářo 🙂
V každém případě těm mouchám stačí malý zdvih teploty a hned jsou aktivní víc, než se mi líbí 🙂

Nejlepší odpověď
Palpatine

Myslím, že dříve by se unavil samotný člověk než moucha.

Další odpovědi
klumprt

Jak naznačuje Palpatine, otázka má správně znít: Unaví se dřív moucha nebo člověk, který ji odhání?

ivzez

Souhlasím s předchozími odpověďmi,
dříve se unaví člověk, který ji bude odhánět.

dudu

Asi tě překvapí, ale moucha se při svém letu unaví velmi rychle. Všimni si, že většinou nelétá, ale posedává, a když ji opakovaně vyrušíš, je z toho brzy nervózní a začne se chovat zmateně. Mouchy přímo nesnáší průvan.