Avatar uživatele
anonym

Kdyby největší dotazovací server Yahoo Answers (nebo jiný kvalitní) byl i v češtině, přešli byste k němu z Odpovědi.cz?

Server, kde neni nutné se pokaždé přihlašovat a znovu a znovu zadávat email a heslo, server, kde není nutné klikat několikrát než se dostanu na další stránku ke starším otázkám, server, kde se dají otázky opravovat…
Doplňuji:
Yahoo Answers je již ve spoustě různých zemí, do České republiky zatim bohužel nedorazil.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? ten který je, anonym, anonym před 4381 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Možná..

Pino76, já se jen bojím, že kdyby to bylo v češtině a já se tam přihlásila, tak za chvíli budu jako trubka klikat i tam. Nějak se to tady ne a ne dobrat k něčemu lepšímu. Blokované už je kde co a nepružné je to taky přímo k uzoufání. Nějak ta páce tady přestává těšit. Ještě že je tady Drap se svými testíky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ano.

Důvody mnohokrát omílané a odpověď tudíž prostá.
Answers jsou profesionální a vzhledem k absenci soutěživého bodování, je tam lepší a věcná atmosféra.
Tady se z toho stává obyčejná drbárna s řevnivostí, rivalitou a četnými ryze osobními reakcemi.
I když národní mentalita též hraje roli, Answers přece jen zůstávají věrny svému názvu a slouží k otázkám a nikoliv balastu, jenž se už ani nepokouší uchýlit se do diskuze.
Navíc na skutečně odborné a profesní otázky tu mnozí plácají takové bláboly, že je to až ubohé a dehonestující (nemluvě už vůbec o poškozování tazatelů chybnými odpověďmi). Dobrý záměr při zakládání, dnes zůstal kdesi v nedohledných dálavách.
(Jsem i na pár jiných webech, ale nikde není úpadek tak křiklavý, setrvalý a prudký – včetně arogantního poklesu uživatelské přívětivosti).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Illines

Ano.

Ano,protoze znam oba.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
redy

Možná..

Všude je něco ale měli by stím už fakt, něco udělat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Illines

Dr.Axl-tak tentokrat,vsechna cest.Reknete mi,je to mentalitou naroda,jak to se tu popisuje a nebo opravdu ,ze chci vedet vic?Pardon,skoro uz neumim cesky.Take se ozyvam,zpusobem vlastni ke sve povaze a maji i jini na to narok,ale tenokrat vas vyrok k jinym opravdu prinosnym Answerum nema chybu.

před 4381 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Díky, snažím se být vždy objektivní, ale i otevřený a přímý.
To, že se některým pravda nelíbí, už asi těžko ovlivním.
Přesto je pro mne úroveň cennější než laciný populismus, jehož tu příbývá a nejen díky mentalitě.

před 4381 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Illines

Ocko,neboj se toho,zdokonalis se a uslysis jine a jine-zajimave i ne.

před 4381 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek