bolak

Kdyby měl někdo mojí lehce intimní fotku z dřívějších dob, kde mám na sobě jen trenýrky a podprsenku, a pustil ji…

…bez mého svolení na internet, je to legální?

Nejlepší odpověď
Damiana

Určitě. Jakmile se někde předvedeš a neohlídáš si následky, nic se nedá dělat…
Ale v tomto případě by to bylo dost neetické. Trencle…? Kdybys měl tanga, to by už bylo jiné kafe!…:-D))

Další odpovědi
huxa

Určitě by se proti tomu dalo soudit, tudíž to tak určitě legální není.