Kdyby me nasi nezplodili v pondeli ve 22.00, ale az v utery ve 22.16…, byla bych to porad ja ? ..

nebo bych mela ev.sanci, ze bych ted byla hezka, stihla, chytra , podnikava .., byla bych provdana za mistniho obvodaka …,moje nejlepsi kamaradky by byly becko a cecko …
hajzlbaba -iv-

Nejlepší odpověď
huxa

jestli by k tomu vajíčku dorazila stejná spermie, jako tomu bylo u tebe, byla bys to pořád stejná ty.

už je bordelmáma, hajzlbaba, kdy bude třeba knihdcera? :)

hezká, štíhlá, chytrá a podnikavá je každá žena, jen závisí na tom, kdo ji pozoruje

Další odpovědi
fcoop

Bacha! Hypoteticky by existovala možnost,že by to nedopadlo lépe,ale…
Buďme rádi,že je to tak,jak to je.

Drap

Možné je všechno, ale myslím že na nějaké hodidě nebo dnu v tomto případě až tolik nezáleží. Zkrátka budeš už to muset přežít taková jaká jsi.

www

Jestliže se narodíš o den později, nic významného se tím nezmění.
Důležité je ale početí. Jiná spermie/vajíčko = jiný jedinec.

johana 56

S těmi vajíčky mají pánové zřejmě pravdu.Ošklivé ale není nic,co je vnímáno také srdcem,nikoli pouze očima.Bohatství a krása jsou věci pomíjivé.Navíc u přelétavého ptáčka bikdy není jisté,zda nefrkne jinam.

venkovan

Problém je asi v tom, že ti schází více sebeúcty. Protože jsi nám napsala, že jsi ošklivá, tlustá, hloupá, neschopná a vzala si si bačkoru. A všechny kamarádky tě převyšují.
Takže tomu co tu píšeš nevěřím – pokud jsi vdaná, tak určitě nejsi pro mnohé lidi ošklivá atd.

Deli

Venkovane, jen krásná a schopná žena si dokáže ze sebe tak utahovat, jako naše -iv-II. 🙂

  • iv-, myslím, že bys byla na 99% stejná, možná bys měla o kapku jiný odstín vlasů (ale to už je dnes záležitost spíše kadeřnice než genů) nebo třeba jiný tvar nehtů, ale věřím, že člověka utváří z menší části geny (a ty nebudou po 24 hod zásadně jiné) a z mnohem větší části jeho okolí.

Každopádně přeji krásný Nový rok!

redy

  • iv- nic bych neměnila jste fajn jaká ste, nafrněných lidí je hafo 🙂 Vy jste jedinečnááááá­ááááááá :)

Doplňuji:

  • iv- tak mě napadlo nemáte náhodou narozky?

bolak

Je to tak jak už tu padlo, jiná buňka, jiná genetická informace, jinej člověk, jiná -iv-. (fyzicky) ..vypadala bys jinak, chovala by ses jinak, měla bys jinou DNA . Pokud by čirou náhodou i ve 22:16 doplavala stejná -iv- do místa určení, tak bys byla teoreticky stejná, ale to co říká www je podle mýho nesmysl. Jakákoli maličkost, která se změní, odchýlí tvůj život naprosto jiným směrem a čím dřív se stane, tím víc se budeš lišit od původní kuličky -iv-.. Vem si, že kdyby vaši zadělali na těsto třeba o těch 16 minut později, tak v tu původní dobu by se třeba táta už koukal na fotbal nebo obecně na televizi, místo toho aby na tobě makal jako v alternativní časový linnii, a viděl by úplně jiný věci než původně. Příští den by to co viděl v televizi, řekl třeba někomu v práci a tomu by se díky tomuhle rozhovoru zrodil v hlavě nápad, kterej by v konečný fázi mohl ovlivnit chod světa a zachránit miliardy lidí :) a nebo by prostě jenom otecko zapomněl nařídit budíka a -iv- starší by kvůli tomu přišla pozdě do práce, což by vedlo k jejímu propuštění, což by vedlo k rozvodu a mohl tě vychovat úplně jinej prďola. Říká se tomu motýlí efekt, ale to je jedno, důležitý je (a to sem chtěl říct) že to že seš tady mezi námi, žes přeplavala všechny ostatní -iv- v závodu o život, což znamaná že seš borec :) Já sem samozřejmě taky borec a všichni ostatní co tu zabíjejí drahocenej čas jakbysmet, včetně kolesy, takže ať mi netvrdí že nikdy neuměl plavat…

Orange

Jasně, za všechno můžou ostatní, ty máš smůlu a svět se proti tobě spiknul. Hodně štěstí s tímto přístupem.

pusinka50

Vidím, že jste tady všichni praktici. Já jsem taky velký realista a praktik. Ale přesto věřím na „něco víc“. Protože to na každého, koho znám, i na mě, to podle data, hodiny a místa narození sedne jak poklice na hrnec. Z astrologického hlediska podle data a hodiny svého narození byste možná byla „jiná“, než jaká jste. Záleží na ascendentu narození, protože znamení zvěrokruhu by se neměnilo, ale kdyby byl jiný ascendent, byla byste jiná