Avatar uživatele
zjentek

Kdyby mě na jihu republiky nasálo tornádo a vyplivlo na Slovensku, musel bych platit poplastky za tranzit a podobné?

Anebo by mě mezinárodní společnost zdarma dostala na místo, kde jsem se původně nacházel, než mě boráka nacucla nálevka?

Zajímavá 0 před 1030 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Zapomeň na poplatky a uvědom si DOSAH takové události. Z pohledu Slovenska by se zjentkovo proniknutí na jeho území (coby osoby přirozeně NEŽÁDOUCÍ) mohlo brát přinejmenším jako diverze (největší sňatkový unterwassermann na světě – kam se proti tomu hrabe vysazení Saddáma spolu s Usámou!) nebo rovnou jako AKT VÁLKY se všemi z toho plynoucími důsledky. Nebuď sobec co myslí jen na sebe a mysli také trochu i na ostatní! Nějaké poplatky v porovnání s válkou… ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Dost hloupé žertování na tohle téma. Raději tam nejezdi, s těmi tvými řečmi tam dostaneš akorát tak na budku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
agentpv

Hlavně si vem na tu cestu aktuální potvrzení o testování na Covid!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Hlavně bys měl problémy, že ses nezaregistroval coby přijíždějící do jejich systému a neuvedl kde budeš trávit karanténu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
zjentek

Elkon, jedni k druhým slušně promlouvají, druzí se k nim zase slušně chovají. Jang a Jin, nic světoborného. Teorie argumentace se velmi přeceňuje, BACHA NA TO.

před 1030 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek