orestez

Kdyby kosmická loď letěla rychlostí světla, stala by se světlem?

Nejlepší odpověď
Kepler

Nehledě na to, že žádný hmotný předmět nemůže letět rychlostí světla, jak už vysvětlil Albert E., světlem by se stát nemohla.. Musela by se komplet přeměnit v energii, třeba v elmg. záření. Třeba se srazit se stejně velkým množstvím antihmoty.

Rokio

orestez: Správnou odpověď nevím, ale bylo by tím možné cestovat v čase do budoucnosti.

orestez

Čím by byl vesmír bez světla? Jestli je světlo nosič informací, existoval by vesmír bez světelného záření? Do budoucnosti by šlo vidět za použití urychlovače světla. Takový kompresor.