terry

Kdyby jste věděli, kde a kdy se bude konat polštářová bitva, zůčastnili byste se?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Není to tak dlouho, říkali, že má být nebo už byla, ale radní měli strach že se ucpou peřím kanály, tak žádali o odložení nebo přesunutí.
Nevím jestli nakonec byla.
Myslím že to mělo být v Liberci nebo Pardubicích.

Další odpovědi
ReHu

Pokud by to nebylo moc daleko, tak určitě.
Je to dobrá forma odreagování a určitě se užije i spousta srandy.

Rocker

Určitě ano,bohužel se o takových akcích dozvídám až po jejích skončení.

Lucija

pokud tam pujdou nejaky kamaradi a nebo vis ze tam bude legrace

Jahoda

Ano, pokud bych nemusela jezdit přes celou republiku, zúčastnila bych se. Aspoň by byla sranda :DD

vecernice

Já bych teda nešla.Kdyby mě někdo bouchl polštářem do nosa,asi bych lítala s praporkem,že chci mír a nebo bych někomu skutečně vrazila.