Kdyby jste si mohli vybrat

v jakem stoleti ci v letech by jste chteli zit?

Nejlepší odpověď
rynek878

Já kdybych si mohl vybrat,tak v tomto století,příštím a dalším a dalším,dokud by ta naše modrá planeta existovala,tak já bych tady chtěl být taky.

Další odpovědi
quentos

mně vyhovuje současnost a historie nijak obzvlášť nefascinuje. Kdybych si měl vybrat, přesunul bych se spíš o pár století vpřed, kdy už (snad) budou vyřešeny ekologické problémy a další člověkem způsobené kauzy

Nuk nuk

Žádné nebylo ideální. Spíš bych volila jiné místo než dobu.

Jahoda

To, že žiji v tomto století mi vyhovuje a jsem ráda 🙂

ten který je

Fascinuje mne doba baroka,tak asi v baroku ale ne jako nějaký chudák ale jako zámožný šlechtic.:-)Už vůbec bych nechtěl být v té době ženou,protože by mne upálili.

panenka

Jsem ráda že žiji v tomto století.

oskar

Asi zase v tomto stoleti.

Lucimia

Asi bych také chtěla zůstat v tomto století…:-) Možná do budoucnosti bych se ale ráda podívala.

Michal

V tomto století,akorát moci páni by letěli z oken radnice.