kdyby jste si měli vybrat, co byto bylo?

dejme tomu, že se něco stalo a máte na výběr pouze tyto dvě možnosti.
co by jste si vybrali, kdyby jste museli udělat tohle rozhodnutí?

Nejlepší odpověď
Sůwa

přestat cítit vůně

Kdybych necítila vůně, necítila bych ani smrady a bez těch se obejdu 🙂

Další odpovědi
KatkatkaW

přestat cítit vůně

Doplňuji:
spoustu vůní mám ráda, ale chutě čokolády se prostě nevzdám :)

anonym

přijít o chuť

Doplňuji:
Mně připadají všechny chutě stejně dobré a vůně neznám, protože nečichám.