leporela22

kdyby jste si koupili toto auto mohly by jste s ním normálně jezdit?

http://www.raj­veteranu.cz/3085-vaz-2101
jako normálně nebo je jen na okrasu?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Pokud bude mít papíry, třeba na veterána, tak s ním normálně jezdit můžeš. Ještě je třeba pojištění. Jeden autobazar ho má jako reklamu:-)) Zákon sice zakazuje mít auto, které by vypadalo jako od záchranných složek, ale VB tam už dávno nespadá:-))

Další odpovědi
cochee

Vyloženě jako recesi, proč ne. Staré „VB“ už asi zákonu vadit nebude a barevná úprava je zanesena do TP, jak je napsáno v popisu.

marci1

Klidně mohli, pokud by se nám to líbilo. 🙂

Rocker

Jedno stejný ,jen s majáčkem,jsem minulý víkend potkal,takže jezdit se s tím může.

Funna

kdybychom si koupili/y toto auto, tak bychom s ním normálně jezdit nemohli/y, protože nemá STK…až bychom si ho vyřídili/y, tak bychom s ním jezdit mohli/y…

netuším koho oslovuješ, protože jednou tam máš i, podruhé y…tak si to pro příště ujasni…