xiperio

Čistě hypoteticky. Kdybyste mohli vrátit čas a vrátit se do minulosti. Kterou jednu věc byste udělali v životě jinak?

Řekněte JEDNU věc, o které si myslíte, že jste ve svém životě měli rozhodnout, udělat, zachovat se, jinak. Je něco, co vás hodně štve , nebo mrzí a chtěli by jste to napravit, kdyby byla možnost? Vím že minulost se nedá vrátit, ale ptám se čistě hypoteticky.

Nejlepší odpověď
Zvidatel

Žádnou. Nic se nemá měnit. Minulost je součástí člověka, udělala ho tím, čím dnes je i s tím špatným, co si prožil, včetně jeho chyb a rozhodnutí.

Další odpovědi
led

Ak zmeníš minulosť, zmeníš prítomnosť.
Minulosť nezmeníte, môžte zmeniť len pohľad na minulosť, výklad dejov minulých…

Mnohí
Mnohí sa pokúšajú meniť minulosť,
mnohí popierajú to, že žili ako žili,
mnohí tvrdia, že žili tak, ako dnes tvrdia, že žili,
ale ich minulosť aj keď skrytá,
ostala minulosťou, akou naozaj bola.

Skúšala som sa pohrať s minulosťou, zmeniť ju a výsledok bol, že nie sme tí, čo boli pred zmenou minulosti.

Drap

Nic bych neměnil

Rokio

Začal bych dříve využívat faucety a výdělky si posílal na důvěryhodnou kryptoměnovou peněženku.