poa.li

Kdyby jste měli moc změnit jednu věc, která by to byla?

Odpovědi
kropitko

Z vaší otázky není jasné, jestli myslíte celosvětově, nebo jen tak v soukromém životě, případně v našem státě atd,,,
Každý den, každou chvíli bych chtěla měnit něco jiného, záleží na tom, co mě zrovna trápí, případně, co mě zrovna rozčílilo.
Zrovna teď v tuto chvíli mě nic nenapadá.

Snad jen mít víc peněz,,,ale to je stav trvalý.

annas

Lidi a jejich chování.

ReHu

Myšlení lidí.
Protože jak smýšlí, tak i jednají.
Kdyby všichni mysleli a podle toho pak jednali, to bychom se všichni měli 🙂.
Mám za to, že by pak nečinili druhým, co nechtějí, aby bylo činěno jim apod 🙂.