BENYTA

Kdyby jste chtěli koupit psa,na jakém serveru,by jste hledali?

Jestli by jste v názvu hledali – pes,nebo zvířata,nebo třeba mazlíček?Mám jěště dvě štěnata,už tříměsíční,třeba poradíte,kde inzerovat,tam,kde to ještě neznám,i když myslím,že už jsem objevila snad všechno.Samozřejmě mi jde o vkládání bezplatné inzerce.Díky předem.
Doplňuji:
Tak jsem zatím nenašla žádný,kde bych inzerát už neměla,tak je aspon obnovuju.I tak všem děkuju.
Pro Fly – ty útulky vám chválím,mám na svých stránkách adresy snad všech.

Nejlepší odpověď
kropitko

Benyto,já mám nejlepší zkušenost s Annoncí(na všechno),ale to jste už asi taky určitě zkoušela..

Další odpovědi
annas

Zadala jsem Koupím psa a otevřela se stránka. Zkuste se podívat.
Jinak velmi navštěvovaný server je Bazos.cz, další Hyperinzerce.cz, iBazar.cz, Sbazar.cz – všechno zdarma.

http://www.go­ogle.cz/search?q=kou­p%C3%ADm+psa&sou­rceid=ie7&rls=com­.microsoft:en-US&ie=utf8&oe=ut­f8&redir_esc=&e­i=SHoLTN3jAsGvOK­L4oQcala jsem koupím psa a otevřela se stránka:

Zdroj: http://www.go­ogle.cz/search?q=kou­p%C3%ADm+psa&sou­rceid=ie7&rls=com­.microsoft:en-US&ie=utf8&oe=ut­f8&redir_esc=&e­i=SHoLTN3jAsGvOK­L4oQc

Miroslavst

hledal bych na serveru http://www.pes.haf

Fly

Nehledala bych nikde. Buď bych si vzala psa z útulku, nebo bych si zašla třeba na výstavu psů, klidně i bez PP a tam bych si vybrala a promluvila s majitelem, podívala se na štěňata a podobně. Inzerátům moc nevěřím.
Doplňuji:
Taky by jste mohla inzerovat na zahraničních serverech, jestli teda umíte anglicky nebo německy. POkud by vám nevadilo prodat štěňátko třeba do Rakouska, tak by to mohlo vyjít. V zahraničí jsou lidé taky vstřícní :)

GangstaHelper

Asi na avízu.

Lucimia

Na internetu je spousta inzercí – např. zde: http://www.ha­fici.cz/psi-inzerce/
Poté bych volala na telefon těch lidí nebo napsala e-mail.

gnr54

Já jsem si našla pejska na Bazoši.Jinak doporučuji, aby jste si ho našla co nejblíž,kde bydlíte.Co kdyby něco nebylo v pořádku a jet pak třeba z Aše do Liberce,no děs!Podvodníku je i v tomto resortu dost.Nechte si taky napsat účtenku.

ReHu

Já bych vyvěsila letáčky po veterinách s fotkou a kontaktem.

BENYTA

Hurá,našla jsem ještě mě neznámé servery,zatím dva,tak inzeruji jak divá.
Někteří z vás nepozorně četli otázku,já pejsky nesháním,naopak.

BENYTA

Miroslave,abych vám ty draky neposlala dobírkou,za to zlobení:-)
Anna -ty servery znám,a ten odkaz hned otevřu,to by mě nenapadlo,to takhle zadat,díky.
A Avízo taky znám,děkuji.

Miroslavst

Já už budu hodnej, teda možná.
http://honz.kek­.cz/photo/4526_de­tail.jpg