Avatar uživatele
dgfdgf

Kdybyste byli hoodně bohatý, kolik nemovitostí byste si koupili? A v jakejch státech a městech?

Nebo radši někde v přírdě?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? pizlicka, Agneta před 3130 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lamalam

Kdybych byla hoodně bohatá, žádnou nemovitost bych si nekoupila. Stačí mi ta, kterou mám.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pizlicka

clovek by nemel kupovat něco většího,nez je on sám,neboli,co ho převyšuje.pak si totiž uvedomuje svoji malost a nicotnost.ke spokojenosti stačí domeček,ktery ma vše,co člověk potřebuje pro svoji potřebu.vše navíc,tě vžene do depresí-zvladnu se starat o svůj palác,kdo bude dědit po mě-budou se o to prát?…atd. takze pekny domeček tam,kde to mam rada,a užívat s lidmi,ktere mam rada 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Pipka

TAK JÁ BYCH SI KOUPILA NEMOVITOST NA SAMOTĚ U LESA a kdyby mi zbylo tak bych jsem si k tomu koupila ještě nějakou tu pastvinu a nějaký dobytek a zbytek bych nechala v bance a žila bych z výdělku z dobytka a z úroků v bance

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
setapouch

Tolik, kolik by bylo nutnych. Vic, nez bych uzil, by jen vyzadovalo vic penez na udrzbu. A je dost dobre mozne, ze bych po svete nekupoval zadne. Proc, kdyz je vsude dostatek kvalitnich hotelu?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Už bych žádnou nemovitost nekupoval. Stačí mi to co mám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luxx

investice do nemovitostí je podle mně rozumná, ale čím víc toho člověk má, tím víc má taky starostí…

kdybych si mohla koupit nemovitost, tak by to byl byt v centru Olomouce, který by se pronajímal studentům..

a taky byt/dům někde u moře, ten by se dal pronajímat turistům, nebo cestovce, která by si tam ubytovala svoje klienty

taky by možná bylo dobré mít svoje pole kvůli potravinové soběstačnosti

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

parcelu 2×4 m na cintoríně k věčnému odpočinku

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

jednu, a to nějakej statek v Nevadě.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek