ThePastrana

Kdyby existoval jen iPhone a HTC.. ..Ktery telefon byste si koupil/a a proc?

*ThePastrana
Doplňuji:
slad08: Souhlasim! :) Ja uz bych si jiny telefon nez iPhone nevybral ikdyby ten iPhone byl 5 let stary..

Odpovědi
Bobmarley

i kdyby byl 5 let starý proti nejnovějšímu HTC? To bych chtěl trošku objasnit :)

Je to vskutku volba obtížná, HTC je víc typů, svobodná platforma je taky plus. iPhone je zase značka, neroztříštěná platforma plus nádherně propojená s ostatními Apple produkty, ale zase citelně dražší proti srovnatelnému hardwaru konkurence. Já bych šel do HTC

slad08

Záleží také na cenové kategorii, ale pokud je to jedno, tak bych si vybral asi iPhone, protože se jedná o dosti známou značku a také je celkově bohatší na funkce a aplikace. I vzhledově je modernější.

151kbar151

iPhone, i když ho nemám, ale značky typu HTC nebo Huawei stojí za dvě věci…

arygnoc

mám síce iphone, ale děkuji trhu, že výběr je větší, velký.
Je mnoho lidí, kteří funkce „moudrých“ telefonů prostě nepotřebují.