Kdyby! byly znovu zavedeny takové tresty?

jako byl pranýř,nebo koupání nepoctivců v koši ve Vltavě – komu by to „slušelo“?

Nejlepší odpověď
rynek878

Já si myslím,že by ty koše ani nestačili vyrábět,všeobecně by se starší způsoby trestů na dnešní dobu hodily více, než ty dnešní.

Další odpovědi
annas

V každé katergorii lidí (od obyčejných zlodějíčků … až po ty nejvyšší ve státě) by se našli jedinci, jimž by koupel prospěla. Možná… Za účasti diváků…

anonym

Tipuji že by to slušelo na 100% lidem nikomu jinému.

Mili @

Hlavně ten pranýř – pro zloděje hlavně z těch vyšších vrstev!!!!
A pro ty takzvaně „nepřizpůsobivé“ – !!!!!
Ale těm druhým by to bylo stejně jedno…

No, ale to by je taky asi nestíhali vyrábět!